سروش یزدانی

سروش یزدانی

او فارغ التحصیل رشته فیزیوتراپی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است و در زمینه های فیزیوتراپی سوختگی ، ریوی ، کودکان و افراد همی پلژی (سکته مغزی) تجربه دارد. بیشترین فعالیت تخصصی و مطالعه وی اما در زمینه ی ارتوپدی و آسیب های ورزشی می باشد.

 

سروش یزدانی دوره های تخصصی خود را در زمینه های مختلف فیزیوتراپی و همچنین تکنیک های مختلف درمان دستی در دانشگاه ها و مراکز معتبر وابسته به علوم پزشکی با موفقیت گذرانده است و دارای چهار سال سابقه تجربی و کلینیکی موفق می باشد.

 

او در بیمارستان های مفید، طالقانی، شهدای تجریش، پانزده خرداد، لقمان حکیم، مسیح دانشوری، امام حسین، هفده شهریور و اختر تهران فعالیت درمانی داشته است و به صورت تخصصی بیماران بستری با ضایعات ارتوپدیک، سکته مغزی، آسیب های تاندونی و سوختگی را درمان نموده است. و همچنین با همکاری با اساتید این رشته در تیم ملی تکواندو به عنوان فیزیوتراپیست ورزشی حضور داشته است. او دارای بیش از پنج سال فعالیت در رشته ورزشی بادی کلاسیک است و دارای شناخت علمی و عملی از مکمل ها و تکنیک های ورزشی مربوط به ورزشکاران رشته های بدنسازی می باشد .

مدارک تکمیلی وی در این رشته عبارتند از:

 

  •     مدرک آزادسازی گره های عضلانی و فشیای عمقی با تکنیک مایوفشیال ریلیز Myofascial release جهت کاهش درد های اسکلتی عضلانی مزمن. ( دانشگاه علوم پزشکی ایران )
  •     مدرک آزادسازی اعصاب محیطی ( نوروموبیلزیشن) با تکنیک های فیزیوتراپی ( دانشگاه ایران )
  •     مدرک تخصصی Acupuncture(طب سوزنی)  ( انجمن تحقیقات طب سوزنی ایران )
  •     مدرک ورزش درمانی در بارداری از دانشگاه علوم پزشکی تهران
  •     مدرک پزشکی ورزشی آشنایی با TRX و EMS در تقویت عضلات ورزشکاران (فدراسیون پزشکی ورزشی )
  •     مدرک تخصصی Taping
  • مدرک تخصصی ماساژ ورزشیSports Massage (پزشکی ورزشی)

دیدگاه درمانی :

او معتقد است فیزیوتراپی با تکنیک های غیرتهاجمی خود بسیار کم هزینه تر و با عوارض کمتری برای بیمار بوده و می تواند بار مالی عظیمی را از دوش نظام سلامت کشور بردارد . او همچنین تاکید دارد تمام بیمارانی که به هردلیلی دچارآسیب های